facebook

POLSKIE BUSY FIRMY SANDREX:

Firma przewozowa Sandrex dysponuje 6 busami do przewozu swoich pasażerów. Samochody wyposażone są m.in. w klimatyzację co zapewnia komfortową jazdę do wybranego celu. Cały czas dbamy o sprawność techniczną naszych samochodów i starannie wymieniamy naszą flotę aut, aby przejazdy odbywały się bezawaryjnie.

W naszej firmie do przewozów aktualnie używamy samochodów Opel Vivaro.
Przykładowy BUS firmy Sandrex - Opel Vivaro

Bus polski Sandrex


Kierowcami w naszej firmie są osoby odpowiednio przeszkolone, miłe i zawsze pomocne pasażerom co sprawia, że jazda z nami upływa szybko, a atmosfera podczas przejazdu jest wyjątkowa. Zwracamy w dużej mierze uwagę także na bezpieczeństwo w ruchu drogowym i kierowcy przed jazdą zawsze są w pełni wypoczęci oraz posiadają duże doświadczenie w kierowaniu pojazdów.

Podczas przejazdu staramy się wykonywać postoje niezbędne do krótkiego odpoczynku w miejscach gdzie znajdują się także toalety, sklepy. Dla niektórych to także świetny moment na tzw. papieroska, gdyż podczas przejazdu ze względu na innych pasażerów zabronione jest palenie papierosów.

Od wielu lat cieszymy się dobrą renomą i liczni klienci korzystają z naszych usług stale, za co im serdecznie dziękujemy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług i przekonania się o naszej terminowości, komforcie i bezpieczeństwa.

REZERWACJA MIEJSC W BUSIE: tel. +48 77 416 41 20
Biuro obsługi klienta czynne jest w poniedziałek-piątek godz. 9:00-16:00 oraz w soboty godz. 9:00-12:00


CENNIK OFEROWANY PRZEZ POLSKIE BUSY SANDREX:

Firma Sandrex oferuje przewozy osób komfortowymi busami ze wskazanego adresu w Polsce pod wskazany adres w Niemczech oraz w drugą stronę: z Niemiec do Polski. Działamy na rynku kilkanaście lat, a ceny naszych przewozów są bardzo atrakcyjne. Dla naszych stałych klientów oferujemy specjalne zniżki, a czasem organizujemy także specjalne ceny promocyjne na nasze przewozy polskimi busami firmy SANDREX.

Przykładowe ceny przewozów znajdziesz w dziale trasy, a najlepiej kontaktując się z nami telefonicznie.

Dodatkowo dla przejazdów grupowych oferujemy specjalne rabaty.

Ze względu, że przewozimy pasażerów z różnych miejsc i pod różne miejsca docelowe w Niemczech to cena odpowiada lokalizacji miejsca z którego wyjeżdża bus oraz dokąd Państwa zawozi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby zapoznać się z pełnymi informacjami o naszej ofercie i w ten sposób udzielimy wszystkich wyczerpujących odpowiedzi, także o cenie Państwa przejazdu. Nasza oferta z pewnością jest tania i gwarantujemy pełną satysfakcję z podróży naszymi busami.

WYPOŻYCZANIE BUSÓW:

Drugim profilem działalności firmy SANDREX jest wypożyczanie busów oraz aut osobowych z kierowcą lub bez kierowcy.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale: WYNAJEM BUSÓW

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół Sandrex