facebook

Promocje na PRZEWOZY Do NIEMIEC

Promocje na przewozy do Niemiec w SandrexFirma Sandrex oferuje bardzo atrakcyjne ceny na przewozy regionalne i przewozy międzynarodowe. Często oferujemy różne promocje grupowe oraz zniżki, aby ceny przejazdów dla naszych pasażerów były odpowiednie.

Zawsze aktualny cennik na przewozy do Niemiec uzyskasz dzwoniąc do naszego biura obsługi klienta. Cena zależna jest od miejsca z którego chcesz wyjechać oraz miejsca do którego mamy Ciebie zawieźć. Zawsze staramy się, aby ceny naszych busów były dostosowane do rynku oraz konkurencji na tym rynku. Oferujemy tanie przewozy regionalne i międzynarodowe - zadzwoń i przekonaj się: +48 77 416 41 20.

Wyróżniamy się wygodą, komfortem, bezpieczeństwem oraz terminowością naszych przejazdów do Niemiec z Polski oraz z Niemiec do Polski.

1. PROMOCJA W GRUPIE TANIEJ
Dla osób nie podróżujących samotnie na tej samej trasie oferujemy specjalne zniżki. Powołaj się dzowniąc do nas, że jest Was więcej, a uwzględnimy to w cenie przejazdów dla każdej z osób w tej grupie. Zniżki tego typu oferujemy już od 2 osób na tej samej trasie!

2. PROMOCJA PRZEJAZD Z NIESPODZIANKĄ
Z całej floty naszych busów przekazujemy losowo wybranym kierowcom busów extra niespodzianki w formie gadżetów firmowych Sandrex do rozdania naszym wszystkim pasażerom na danej trasie. Jeżeli będziesz mieć szczęście i wsiądziesz do busa z gadżetami oprócz przyjaznej podróży zyskasz atrakcyjne gadżety firmowe SANDREX. Podróżuj z nami systematycznie, a z pewnością załapiesz się na trasę w której otrzymasz gadżety :-)

Dodatkowe promocje i informacje o zniżkach udzielamy także telefonicznie: +48 77 416 41 20
Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku godz. 9:00-16:00, a w soboty godz. 9:00-12:00.

Firma Sandrex zajmuje się przewozem osób do Niemiec i z Niemiec do Polski. Poznaj nasze trasy, busy i nie czekaj, aby skorzystać z naszego transportu.

Cennik busy do Niemiec z Polski

Najlepsze ceny na rynku na przewozy do Niemiec oferuje Sandrex. Cennik jest na bieżąco aktualizowany i zależny od lokalizacji wyjazdu oraz miejsca docelowego. Zawsze podwieziemy Ciebie pod wskazany adres szybko, tanio i bezpiecznie komfortowymi busami Sandrex.

Chcesz poznać nasz cennik na przewozy do Niemiec? Skontaktuj się z nami, a uzyskasz pełne informacje.

Oczywiście oferujemy także przejazdy z Niemiec do Polski w tak samo atrakcyjnych cenach. Możliwy jest zakup bieltów także w dwie strony.

Cennik i informacje pod numer tel.: +48 77 416 41 20
Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku godz. 9:00-16:00, a w soboty godz. 9:00-12:00.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Sandrex,
Zespół Sandrex