facebook

Przewóz osób z Nysy do Niemiec

Przewóz osób z Nysy do Niemiec

Busy Sandrex jeżdżą z Nysy do Niemiec w każdy wtorek i piątek (rano).
Odbieramy pasażerów ze wskazanego adresu w Nysie lub okolicy i zawozimy do wskazanego miejsca w Niemczech.

Oferujemy także transport z Niemiec do Nysy lub innego miasta w Polsce.
Wyjazdy z Niemiec są w środy i soboty (rano). Jeżeli chcesz odwiedzić Nysę zadzwoń do nas i z przyjemnością zapewnimy Tobie transport naszymi wygodnymi busami Sandrex.

REZERWACJA MIEJSC W BUSIE: +48 77 416 41 20
Nasze biuro jest czynne w poniedziałek-piątek godz. 9:00-16:00 oraz w soboty godz. 9:00-12:00.

Nysa - kilka słów o Śląskim Rzymie

Nysa - nieduże i urocze miasto w woj. opolskim. Nysa ze względu na dużą liczbę kościołów nazywana jest Śląskim Rzymem. Od 1950 r. miasto należy do województwa opolskiego. Nysa położona jest na granicy Przedgórza Sudeckiego i Niziny Śląskiej, a także przepływa przez nią rzeka: Nysa Kłodzka.

Niedaleko Nysy są przepiękne zbiorniki wodne: Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie. W okolicy są miejsca do spania (hotele, pensjonaty, domki do wynajęcia), pole campingowe oraz liczne kawiarnie i restauracje. Nad jeziorem można miło spędzić czas na plaży, łowiąc ryby w jeziorze lub rzece Nysa Kłodzka lub uprawiając sporty wodne tj. żeglarstwo, kajakarstwo, pływanie skuterami wodnymi, pływanie motorówkami, narty wodne, rowerki wodne. Na plaży można pograć w siatkówkę plażową. Istnieje opcja, aby wybrać się także na krótki rejs statkiem po jeziorze nyskim lub skorzystać z przejazdu zabytkową ciufcią miejską wokól Nysy. Atrakcji w mieście jest bardzo wiele. Zimą z Nysy można wybrać się także na narty bądź snowboard do pobliskich licznych stoków z wyciągami do Czech - ok. 50 km jazdy.

Nysa ma bardzo wiele przepięknych zabytków i wyjątkową Bazylikę św. Jakuba Apostoła i św. Agnieszki, która znajduje się w centrum miasta. Rynek Nysy otoczony jest ładnymi kamiennicami wraz z nowoczesnym ratuszem, w którym mieści się wiele sklepów, restauracji i miejsc usługowych np. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie. W mieście znajduje się wiele sklepów, restauracji (także po rewelucji Magdy Gessler - restauracja Madame w rynku) oraz licznych punktów usługowych. Ostatnio w Nysie powstał także Vendo Park z licznymi sklepami. W mieście jest wiele miejsc rekreacyjnych jak parki zieleni ze pięknymi stawami, ścieżkami rowerowymi oraz fortami.. W Nysie znajduje się także duży otwarty basen publiczny (w sezonie letnim) i kryta pływalnia przy ul. Piłsudkiego. Cały czas Nysa rozwijana jest o nowe miejsca noclegowe tj. Hotel Europejski, Hotel Lider a także Hotel Fryderyk, który powstał w 2014 r. w samym sercu miasta na ul. Szopena.

W Nysie jest także skate park, lodowisko, kino oraz korty tenisowe. Oprócz żłobków. przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, oraz kilku znanych liceów np. Carolinum znajduje się tutaj także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z wieloma specjalnościami. PWSZ jest cały czas rozwijane i nysa po części jest także miastem studenckim.

Popularne restauracje w Nysie to: Kazamaty, Pizzeria Piec, Tevere, Pizzeria Lucia, Pizzeria Grześ, Restauracja i hotel Redos.
W mieście znajduje się także wiele marketów spożywczych tj. Biedronka, sklepy Eko, Dino, Kaufland, Lidl, Netto oraz Polo Market.

Firma SANDREX oferuje podróże także do innych miejsc w Polsce i w Niemczech. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nysa jest bardzo ładnym miastem, które warto odwiedzić podczas pobytu na dolnymśląsku lub w woj. opolskim. Polecamy.