facebook

Przewóz osób z Brzegu do Niemiec

Przewóz osób z Brzegu do Niemiec

Busy Sandrex jeżdżą z Brzegu do Niemiec w każdy wtorek i piątek (rano).
Odbieramy pasażerów ze wskazanego adresu w Brzegu lub okolicy i zawozimy do wskazanego miejsca w Niemczech.

Oferujemy także transport z Niemiec do Brzegu lub innego miasta w Polsce.
Wyjazdy z Niemiec są w środy i soboty (rano). Jeżeli chcesz odwiedzić Brzeg, zadzwoń do nas, a z przyjemnością zapewnimy Ci transport naszymi wygodnymi busami Sandrex.

REZERWACJA MIEJSC W BUSIE: +48 77 416 41 20
Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 oraz w soboty w godz. 9:00-12:00.


BRZEG – KILKA SŁÓW O MIEŚCIE PIASTÓW

Brzeg – nieduże i urocze miasto powiatowe w województwie opolskim leżące nad rzeką Odrą. Oddalone o niecałe 50 km od stolicy regionu, Opola. Brzeg może poszczycić się kilkusetletnią historią oraz szeregiem cennych zabytków. Najbardziej znanym i najwspanialszym z nich jest z pewnością Zamek Piastów Śląskich, historyczna siedziba książąt brzeskich, położony nad Odrą w otoczeniu starodrzewu. Budowla została wzniesiona w stylu gotyckim w XIII wieku, a następnie przebudowana w stylu renesansowym w wieku XVI. Dzięki obecności pięknych, dwupiętrowych krużganków bywa często nazywany Śląskim Wawelem. Uwagę zwraca również bogato zdobiony budynek bramy wjazdowej. Obecnie zamek jest siedzibą Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.
W mieście można zobaczyć także wiele ciekawych obiektów związanych z kultem religijnym, takich jak barokowy Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego czy Kościół Świętego Mikołaja, który jest jedną z największych gotyckich budowli sakralnych na Śląsku. Na turystów czeka również ciekawy renesansowy Ratusz na zacisznym Rynku oraz liczne parki: Park Centralny, Park Nad Fosą czy Park Nadodrzański.
Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Brzegu, miasta, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Oferujemy również przewozy do innych miast Opolszczyzny i Dolnego oraz Górnego Śląska. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.