facebook

BUSY FIRMY SANDREX

Firma SANDREX dysponuje flotą kilkunastu busów do przewozu swoich pasażerów.
Samochody wyposażone są m.in. w dwustrefową klimatyzację, co sprawia, że podróż do wybranego celu upływa bardzo komfortowo.
Cały czas dbamy o sprawność techniczną naszych samochodów i starannie wymieniamy naszą flotę aut, aby przejazdy odbywały się bezawaryjnie.

W naszej firmie do przewozów aktualnie używamy samochodów Opel Vivaro oraz Renault Trafic.
Przykładowy BUS firmy Sandrex – Opel Vivaro

Bus polski Sandrex


Kierowcami w naszej firmie są osoby odpowiednio przeszkolone, miłe i zawsze pomocne pasażerom, co sprawia, że jazda z nami upływa szybko, a podczas przejazdu panuje przyjemna atmosfera. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie w kierowaniu busami i są zawsze wypoczęci przed podróżą.
Podczas przejazdu staramy się wykonywać postoje niezbędne do krótkiego odpoczynku w miejscach, gdzie znajdują się toalety i sklepy.
Dla niektórych to także świetny moment na tzw. "papieroska", gdyż podczas przejazdu, ze względu na konieczność zadbania o odpowiedni komfort innych pasażerów, palenie papierosów jest zabronione.
Od wielu lat cieszymy się dobrą renomą i liczni klienci stale korzystają z naszych usług, za co serdecznie im dziękujemy.
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług i przekonania się o naszej terminowości, komforcie i bezpieczeństwie przejazdu.

REZERWACJA MIEJSC W BUSIE: tel. 77 416 41 20 lub +48 695 552 173

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 oraz w soboty w godz. 9:00-12:00.

CENNIK OFEROWANY PRZEZ POLSKIE BUSY SANDREX

Firma Sandrex oferuje przewozy z Polski do Niemiec z adresu pod adres, a także w drugą stronę, z Niemiec do Polski, za pomocą komfortowych busów. Działamy na rynku kilkanaście lat, a ceny naszych przewozów są bardzo atrakcyjne. Naszym stałym Klientom oferujemy specjalne zniżki, a czasem organizujemy także promocje na przewozy naszymi busami.
Przykładowe ceny przewozów znajdziesz w dziale: TRASY. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie. Dodatkowo oferujemy specjalne rabaty na przejazdy grupowe.
Ze względu na to, że przewozimy pasażerów z różnych miejsc i pod różne miejsca docelowe w Niemczech, cena przejazdu uwzględnia lokalizację miejsca, z którego wyjeżdża bus, oraz miejsce docelowe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby zapoznać się z pełnymi informacjami o naszej ofercie – w ten sposób udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania. Nasze ceny z pewnością są niewygórowane, dzięki czemu możemy zagwarantować pełną satysfakcję z podróży naszymi busami.

WYPOŻYCZANIE BUSÓW

Drugim profilem działalności firmy SANDREX jest wypożyczanie busów oraz aut osobowych z kierowcą lub bez kierowcy.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale: WYNAJEM BUSÓW

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół Sandrex