facebook
O nas - firma sandrex
Bus Opel vivaro Sandrex Firma SANDREX z siedzibą w Brzegu w województwie opolskim istnieje na rynku od 2001 r., świadcząc usługi w zakresie przewozów międzynarodowych i regionalnych. Specjalizujemy się w przewozie osób busami do Niemiec z terenu całego woj. opolskiego, dolnośląskiego i Śląska. Zawsze odbieramy naszych pasażerów spod wskazanego adresu i odwozimy ich w wybrane miejsce.

Nasze trasy zawsze dobieramy pod Klientów i obsługujemy liczne miasta w Polsce, jak również w Niemczech. Przewozy odbywają się wygodnymi i komfortowymi busami Opel Vivaro, a nasi kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia, szkolenia i certyfikaty. Zawsze dbamy o stan techniczny naszych pojazdów i cyklicznie wymieniamy naszą flotę aut na nową, co gwarantuje odpowiednią jakość i bezawaryjność naszych przejazdów. Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego nasi kierowcy zawsze jadą wypoczęci w swoją trasę.

Obsługujemy także przewozy krajowe, wycieczki, przejazdy na lotniska, do pracy, wyjazdy grupowe, firmowe, przewozy gości weselnych i inne.
Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać pełne informacje: +48 77 416 41 20

Każdą naszą usługę staramy się realizować ze 100% satysfakcją naszych Klientów. Cieszymy się, że grono stałych klientów korzystających z naszych przewozów sukcesywnie rośnie, a nasze usługi nasze polecane są ich znajomym oraz rodzinie.

Wszystkich, którzy zamierzają podróżować z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski, zapraszamy na pokład naszych eleganckich, klimatyzowanych i wygodnych busów Opel Vivaro. Firma Sandrex dowiezie Cię pod wskazany adres – domu, lotniska, hotelu, miejsca pracy – szybko i bezpiecznie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,
Zespół Sandrex
Przewóz osób do Niemiec
Naszą główną usługą jest przewóz osób do Niemiec z Polski oraz z Polski do Niemiec. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie i obsługujemy liczne miejscowości na terenie Polski i Niemiec. Z nami podróż trwa najkrócej!

WYNAJEM BUSÓW I AUT
Każdy kto potrzebuje busa na własny wyjazd może wypożyczyć od nas nasze busy. W ofercie posiadamy też do wynajmu auta osobowe. Jeżeli interesuje Ciebie wypożyczenie auta z kierowcą lub bez to zadzwoń.

PRACA ZA GRANICĄ
Współpracujemy z wieloma agencjami pracy i przewozimy dla licznych firm pracowników z Polski do Niemiec do pracy. Szukasz legalnej pracy w Niemczech lub za granicą to skontatuj się z nami. Zapraszamy.