facebook

Promocje na PRZEWOZY Do NIEMIEC

Promocje na przewozy do Niemiec w SandrexFirma Sandrex oferuje bardzo atrakcyjne ceny na przewozy regionalne i przewozy międzynarodowe. Często oferujemy różne promocje grupowe oraz zniżki, aby móc zaproponować naszym Klientom możliwie najatrakcyjniejsze ceny.

Zawsze aktualny cennik na przewozy do Niemiec uzyskasz, dzwoniąc do naszego biura obsługi klienta. Cena zależna jest od miejsca, z którego chcesz wyjechać, oraz miejsca, do którego mamy Cię zawieźć. Zawsze staramy się, aby ceny naszych busów były dostosowane do rynkowych standardów oraz konkurencji. Oferujemy tanie przewozy regionalne i międzynarodowe – zadzwoń i przekonaj się: +48 77 416 41 20.

Wyróżniamy się wygodą, komfortem, bezpieczeństwem oraz terminowością naszych przejazdów do Niemiec z Polski oraz z Niemiec do Polski.

1. PROMOCJA "W GRUPIE TANIEJ"
Dla osób podróżujących w grupie na tej samej trasie oferujemy specjalne zniżki. Zadzwoń i poinformuj nas o łącznej liczbie osób w Twojej grupie, a zaoferujemy zniżkę dla każdego jej członka. Zniżki grupowe oferujemy już od 2 osób na tej samej trasie!
2. PROMOCJA "PRZEJAZD Z NIESPODZIANKĄ"
Kierowcom busów z naszej floty przekazujemy losowo extra niespodzianki w formie gadżetów firmowych Sandrex do rozdania wszystkim pasażerom poruszającym się na danej trasie. Jeżeli będziesz mieć szczęście i wsiądziesz do busa z gadżetami, oprócz przyjaznej podróży zyskasz atrakcyjne gadżety firmowe SANDREX. Podróżuj z nami systematycznie, a z pewnością załapiesz się na trasę, na której otrzymasz nasze gadżety :-)

Dodatkowych informacji o promocjach i zniżkach udzielamy także telefonicznie: +48 77 416 41 20
Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00, a w soboty w godz. 9:00-12:00.

Cennik busów do Niemiec z Polski

Sandrex oferuje najlepsze na rynku ceny na przewozy do Niemiec. Cennik jest na bieżąco aktualizowany i zależny od lokalizacji wyjazdu oraz miejsca docelowego. Zawsze podwieziemy Cię pod wskazany adres szybko, tanio i bezpiecznie, za pomocą komfortowych busów Sandrex.​

Chcesz poznać nasz cennik na przewozy do Niemiec? Skontaktuj się z nami, a uzyskasz pełne informacje.

Oczywiście oferujemy także przejazdy z Niemiec do Polski w tak samo atrakcyjnych cenach. Możliwy jest zakup biletów na przejazd w obie strony.

Cennik i informacje pod numerem tel.: +48 77 416 41 20
Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00, a w soboty w godz. 9:00-12:00.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Sandrex
Zespół Sandrex