facebook

1. PRZEWOZY osób z polski do niemiec z adresu pod adres

Głównym profilem naszej działalności jest przewóz osób z Polski do Niemiec z adresu pod adres. Wykonujemy również trasy powrotne z Niemiec do Polski. Wyróżniamy się tym, że naszych pasażerów zawsze zabieramy spod określonego adresu, np. miejsca zamieszkania, a następnie odwozimy prosto do domu, pracy, hotelu, na lotnisko lub w inne wskazane miejsce.

Nasza oferta obejmuje nie tylko przewozy międzynarodowe, ale również przewozy regionalne. Organizujemy także trasy całkowicie indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnej rodziny, grupy osób, znajomych bądź firmy. Z nami zrealizujesz każdą podróż! Bus Polski - Opel Vivaro firmy SandrexWszystkie przewozy realizujemy za pomocą komfortowych i bezpiecznych busów Opel Vivaro zarejestrowanych w Polsce. Nasza flota składa się z kilku (aktualnie 6) sprawnych technicznie i zawsze gotowych do jazdy samochodów. Posiadamy wszystkie konieczne certyfikaty, licencje i szkolenia niezbędne do przewozu osób zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

WYJAZDY Z POLSKI DO NIEMIEC

Wyjazdy z Polski do Niemiec organizowane są w każdy wtorek i piątek w godzinach porannych. Nasze busy zabierają pasażerów z następujących województw:
Przewozy do Niemiec z woj. opolskiego1. Województwo opolskie - obsługujemy całe województwo – podaj adres, a podjedziemy po Ciebie.
Nasze busy zabierają pasażerów z takich miast, jak: Opole, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Namysłów, Kędzierzyn-Koźle, Grodków, Paczków, Otmuchów, Głuchołazy, Głubczyce, Kluczbork, Olesno, Lewin Brzeski, Ozimek, Głogówek, Byczyna i inne. Odbierzemy Cię z dowolnego adresu!

Przewozy do Niemiec z woj. dolnaśląskiego2. Województwo dolnośląskie
Obsługujemy takie miasta jak: Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Strzelin, Wiązów, Ziębice, Legnica i inne. Odbierzemy Cię prosto z domu! Jeżeli przebywasz w Niemczech i potrzebujesz transportu do Polski, również bez trudu zawieziemy Cię do wymienionych powyżej miejscowości lub pod inny wskazany adres w województwie dolnośląskim.

Przewozy do Niemiec z woj. śląskiego3. Województwo śląskie
Obsługujemy takie miasta jak: Tychy, Mikołów, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Żory, Pyskowice, Chorzów, Bieruń, Będzin, Częstochowa i inne. Kursujemy ze wskazanych miejscowości do Niemiec, jak również w drugą stronę. Odbierzemy Cię pod wskazanym adresem!

Przewozy do Niemiec z woj. łódzkiego
4. Województwo łódzkie

Obsługujemy liczne miasta na terenie województwa łódzkiego. Także w tym województwie odbierzemy Cię spod wskazanego adresu.


Przewozy do niemiec z woj. wielkopolskie5. Województwo wielkopolskie
Sandrex obsługuje również Klientów z województwa wielkopolskiego. Zadzwoń do nas, a odbierzemy Cię ze wskazanego adresu i zawieziemy do miejsca, które nam podasz, zarówno na terenie Polsce, jak i w Niemczech. Staramy się być elastycznym przewoźnikiem, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby Klienta.

REZERWACJA MIEJSC NA PRZEWOZY I INFORMACJA: + 48 77 416 41 20 (linia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00, sobota: 9:00-12:00)

WYJAZDY Z NIEMIEC DO POLSKI

Wyjazdy z Niemiec do Polski organizowane są w każdą środę i sobotę w godzinach porannych.

Jeździmy naszymi polskimi busami SANDREX z wyżej wskazanych miast w Polsce do Niemiec oraz ze wskazanych poniżej miejscowości do Polski: Hof, Dresden (Drezno), Worms (Wormacja), Alzey, Hanau, Saarbrucken, Heiderberg, Weinheim, Fulda, Gros-Umstadt, Frankfurt, Darmstadt, Wiesbaden, Mainz (Moguncja), Aschaffenburg, Karlsruhe, Stuttgart, Munchen (Monachium), Heilbronn, Ulm, Offenburg, Freiburg (Fryburg Bryzgowijski), Augsburg, Mannheim, Kaiseslautern, Koblenz (Koblencja), Limburg, Trier (Trewir), Bonn, Koln (Kolonia), Dortmund, Gissen, Osnabruck, Berlin, Bielefeld, Kassel, Dusseldorf, Leverkusen, Essen, Duisburg, Hagen, Hamm, Remscheid, Krefeld oraz wielu innych – podaj adres, a zawieziemy Cię z Polski pod wskazany adres w Niemczech lub zabierzemy Cię z Niemiec do Polski. OBSŁUGUJEMY RÓWNIEŻ LOTNISKA w Berlinie, Frankfurcie i innych miejscowościach.


REZERWACJA MIEJSC NA PRZEWOZY I INFORMACJA: + 48 77 416 41 20 (linia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 oraz w soboty w godz. 9:00-12:00)


Nasza firma posiada 12-letnie doświadczenie w przewozie osób.
Obsługujemy również większe grupy osób i wówczas oferujemy atrakcyjne zniżki.

W dziale „Trasy” znajdziesz informacje na temat naszych głównych tras, które wybierane są przez klientów, a w dziale „Busy” dowiesz się więcej o naszych busach, którymi przewozimy naszych pasażerów z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Obsługujemy także trasy w Polsce i oferujemy przewozy regionalne.

W naszej ofercie są także przejazdy na:

1. LOTNISKA

Umożliwiamy transport pasażerów wygodnymi busami na określone lotniska – zawsze terminowo i na czas planujemy taką podróż, aby jazda przebiegała spokojnie i bez stresu.

2. WESELA

Zapewniamy transport gości weselnych. Umożliwiamy zawożenie gości do kościoła spod określonych adresów lub miejsca, z kościoła na sale weselną, a po zabawie odwozimy gości z sali pod wskazany adres.

3. WYCIECZKI

Masz pomysł na wycieczkę? Doskonale, gdyż o transport nie musisz się martwić. Firma Sandrex zapewni Ci transport do dowolnego miejsca w obie strony wraz z kierowcą. Zbierz grupę i zorganizuj swoją wyprawę z rodziną lub przyjaciółmi.

4. DOWOLNE PRZEWOZY REGIONALNE I MIĘDZYNARODOWE

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jeżeli masz potrzebę transportu wygodnymi busami, skontaktuj się z nami, a postaramy się sprecyzować warunki takiego przejazdu. Polskie busy firmy Sandrex gwarantują komfortowe warunki przejazdów w Polsce i za granicą.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, komfort, wysoka jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie naszych Klientów. Kierowcy są odpowiednio przeszkoleni w zakresie przewozu osób i posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje. Staramy się także zawsze zadbać o dobrą atmosferę podczas naszych przejazdów, odpowiednią liczbę przystanków w miejscach dogodnych dla Klientów oraz czas na odpoczynek.


REZERWACJA MIEJSC NA PRZEWOZY I INFORMACJA: + 48 77 416 41 20 (linia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 oraz w soboty w godz. 9:00-12:00)

U nas podróż trwa najkrócej!

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY.
Zespół Sandrex :-)