facebook

Przewóz osób Nysa - Berlin

Firma Sandrex oferuje przewóz osób do Niemiec. Często obsługiwaną przez nas trasą jest NYSA - BERLIN. Jako firma świadcząca przewóz osób dbamy o bezpieczeństwo, wygodę oraz czas przejazdu. Średni czas przejazdu z NYSY do BERLINA wynosi: 5 godzin.

Podczas przejazdu kilkukrotnie zatrzymujemy się w dogodnych dla naszych pasażerów miejscach. Oczywiście oprócz trasy do Niemiec oferujemy także podróż powrotną z Berlina do Nysy.

Wyjazdy z Niemiec odbywają się w każdą środę oraz sobotę rano. Umożliwiamy także przejazdy z Berlina do innych miast w Polsce w woj. dolnośląskim, opolskim, śląskim, łódzkim oraz Wielkopolsce.

Cena takiego przejazdu jest zróżnicowana i zawsze aktualną promocyjną cenę uzyskasz dzwoniąc do naszego biura obsługi klienta pod numer: +48 77 416 41 20

Rezerwacja miejsc w busach możliwa jest jedynie poprzez telefon, a płatność przyjmujemy w busie podczas przejazdu.

BERLIN: Berlin jest bardzo ładnym miastem i stolicą Niemiec z liczbą mieszkańców wynoszącą ok. 3,4 mln osób. Jest to miasto, które jest 3 co do wielkości w Unii Europejskiej po Londynie i Paryżu. Berlin obsługiwany jest przez dwa lotniska Schonefeld oraz Tegel na które także oferujemy przejazdy naszymi busami.

Nasza firma oferuje przewozy spod wskazanego adresu w Polsce lub Niemczech pod określone miejsce w Niemczech lub w Polsce. Przy naszym transporcie nie musisz korzystać z dalszego transportu w danym mieście jak metro, taxi, pociągi, autobusy.

Dowieziemy Ciebie prosto pod określony cel. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z całą ofertą Sandrex. Zespół Sandrex
Naszych Klientów odbieramy spod domu i dowozimy pod wskazany adres.
Zadzwoń i umów termin wyjazdu: +48 77 416 41 20