facebook

Wynajem busów

Jeżeli potrzebujesz większego pojazdu do przewozu osób w indywidualną podróż na wakacje, uroczystość rodzinną czy imprezę firmową, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Firma Sandrex oferuje wynajem busów Opel Vivaro z bogatym wyposażeniem. To niezawodne, dziewięcioosobowe samochody z klimatyzacją i pojemnym bagażnikiem. Wszystkie busy z naszej floty mają wykupione ubezpieczenie drogowe i przechodzą regularne serwisowanie.
Nasze auta znajdują się w Brzegu w województwie opolskim. Umożliwiamy wynajem busów zarówno z kierowcą, jak i bez kierowcy. Oferujemy korzystne ceny wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego.

WYNAJEM AUT OSOBOWYCH

Nasza oferta obejmuje również wynajem aut osobowych. W naszej flocie znajduje się szereg nowoczesnych samochodów osobowych wyposażonych w wiele przydatnych funkcji zwiększających komfort podróży. W ramach wyposażenia dodatkowego proponujemy m.in. foteliki samochodowe, bagażniki rowerowe czy boxy dachowe, w związku z czym nasze auta nadają się idealnie na wypad za miasto z rodziną lub przyjaciółmi.
Ceny wynajmu samochodów osobowych zaczynają się już od 59zł za dobę!

Dostępność samochodów, modeli i szersze informacje uzyskasz pod telefonem w naszym biurze obsługi klienta: + 48 77 416 41 20