facebook

1. PRZEWOZY REGIONALNE I MIĘDZYNARODOWE: Bus polski DO NIEMIEC Z POLSKI

Głównym profilem naszej działalności jest przewóz osób do Niemiec - pod określony adres w Niemiczech i z powrotem. Wyróżniamy się tym, że naszych pasażerów zabieramy spod określonego adresu np. miejsca zamieszkania i odwozimy pasażerów prosto do domu, pracy, hotelu, na lotnisko i inne wskazane miejsce.
Bus Polski - Opel Vivaro firmy SandrexOferujemy nie tylko przewozy międzynarodowe ale również przewozy regionalne, oferujemy także trasy całkowicie indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnej rodziny, grupy osób, znajomych bądź fimy. Z nami zrealizujesz każdą podróż! Samochód Opel Vivaro to nasz bus polski (zarejestrowany w Polsce), który wozi pasażerów bezpiecznie i wygodnie. Nasza flota to kilka (aktualnie 6) sprawnych technicznie i zawsze gotowych do jazdy busów. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, licencje i szkolenia pozwalające na przewozów osób po Polsce, przewóz osób do Niemiec i innych krajów.

A. W Polsce nasze busy zabierają swoich pasażerów w województwach:
WYJAZDY DO NIEMIEC: KAŻDY WTOREK i PIĄTEK (rano)
Przewozy do Niemiec z woj. opolskiego1. Woj. Opolskie (z całego województwa - podaj adres, a podjedziemy po Ciebie).
Obsługujemy miasta m.in. Opole, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Namysłów, Kędzierzyn-Koźle, Grodków, Paczków, Otmuchów, Głuchołazy, Głubczyce, Kluczbork, Olesno, Lewin Brzeski, Ozimek, Głogówek, Byczyna i inne. Odbierzemy Ciebie z dowolnego adresu!

Przewozy do Niemiec z woj. dolnaśląskiego2. Woj. Dolnośląskie
Obsługujemy miasta m.in. Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Strzelin, Wiązów, Ziębice, Legnica i inne. Odbierzemy Ciebie z domu! Jeżeli jesteś w Niemczech także bez trudu zawieziemy Ciebie do wskazanych miejscowości lub pod inny wskazany adres województwie dolnośląskim.

Przewozy do Niemiec z woj. śląskiego3. Woj. Śląskie
Obsługujemy miasta (jeździmy ze wskazanych miejscowości do Niemiec oraz z Niemiec do wskazanych miast) m.in. Tychy, Mikołów, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Żory, Pyskowice, Chorzów, Bieruń, Będzin, Częstochowa i inne miasta. Odbierzemy Ciebie pod wskazanym adresem!

Przewozy do Niemiec z woj. łódzkiego
4. Woj. Łódzkie

Obsługujemy liczne miasta w terenie woj. łódzkiego. Także odbierzemy Ciebie spod wskazanego adresu.


Przewozy do niemiec z woj. wielkopolskie5. Woj. Wielkopolskie
Bus polski Sandrex także jeździ po woj. wielkopolskim. Zadzwoń do nas, a odbierzemy Ciebie ze wskazanego miejsca i zawieziemy do miejsca, które nam podasz w Polsce lub za granicą (Niemcy)! Staramy się być elastycznym przewoźnikiem, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta.

REZERWACJA MIEJSC NA PRZEWOZY I INFORMACJA: + 48 77 416 41 20 (linia czynna w poniedziałek-piątek: godz. 9:00-16:00, sobota: 9:00-12:00)

B. WYJAZDY Z NIEMIEC DO POLSKI: KAŻDA ŚRODA i SOBOTA (rano)
Jeździmy naszymi polskimi busami SANDREX z wyżej wskazanych miast w Polsce do Niemiec oraz ze wskazanych poniżej miejscowości do Polski:
Hof, Dresden, Worms, Alzey, Hanau, Saarbrucken, Heilderberg, Weinheim, Fulda, Gros-Umstadt, Frankfurt, Darmstadt, Wiesbaden, Mainz, Aschafenburg, Karlsruhe, Stuttgart, Munchen, Heilbronn, Ulm, Offenburg, Freiburg, Augsburg, Mannheim, Kaiseslautern, Koblenz, Limburg, Trier, Bonn, Koln, Dortmund, Gissen, Osnabruck, Berlin, Bilefeld, Kassel, Dusseldorf, Leverkusen, Essen, Duisburg, Hagen, Hamm, Remscheid, Krefeld oraz wiele innych miejscowości - podaj adres a zawieziemy Ciebie z Polski pod wskazany adres w Niemczech lub zabierzemy Ciebie z Niemiec do Polski.
OBSŁUGUJEMY RÓWNIEŻ LOTNISKA: w Berlinie, Frankfurcie i innych miejscowościach.


REZERWACJA MIEJSC NA PRZEWOZY I INFORMACJA: + 48 77 416 41 20 (linia czynna w poniedziałek-piątek: godz. 9:00-16:00, sobota: 9:00-12:00)

Nasza firma posiada 12 letnie doświadczenie w przewozie osób.
Obsługujemy również większe grupy osób i wówczas oferujemy atrakcyjne zniżki.

W dziale 'Trasy' oraz 'Busy' znajdziesz informacje na temat naszych głównych tras, które wybierane są przez klientów oraz naszych busów, którymi przewozimy naszych pasażerów do Niemiec z Polski oraz z Niemiec do Polski. Obsługujemy także trasy w Polsce i oferujemy przewozy regionalne.

W naszej ofercie są także przejazdy na:

1. LOTNISKA

Umożliwiamy transport pasażerów wygodnymi busami na określone lotniska - zawsze terminowo i na czas planujemy taką podróż, aby jazda przebiegała spokojnie i bez stresu.

2. WESELA

Zapewniamy transport gości weselnych. Umożliwiamy zawożenie gości do Kościoła spod określonych adresów lub miejsca, z Kościoła na sale weselną, a także po zabawie odwozimy gości z sali pod wskazany adres.

3. WYCIECZKI

Masz pomysł na wycieczkę? Doskonale, gdyż o transport nie musisz się martwić. Firma Sandrex zapewni Tobie transport do dowolnego miejsca w obie strony wraz z kierowcą. Zbierz grupę i zorganizuj swoją wyprawę z rodziną lub przyjaciółmi.

4. DOWOLNE PRZEWOZY REGIONALNE I MIĘDZYNARODOWE

Podchodzimy do każdego indywidualnie. Jeżeli masz potrzebę przejazdu wygodnymi busami skontaktuj się z nami, a postaramy się sprecyzować warunki takiego przejazdu. Polskie busy firmy Sandrex gwarantują komfortowe warunki przejazdów w Polsce i za granicą.

Naszym priorytetem jest: bezpieczeństwo, komfort, wysoka jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie naszych klientów. Kierowcy są wyszkoleni z zakresu przewozu osób i posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje. Staramy się także zawsze zadbać o dobrą atmosferę podczas naszych przejazdów, odpowiednią liczbę przystanków w miejscach dogodnych dla klientów oraz czas na odpoczynek.

SANDREX – międzynarodowy przewóz osób z Polski do Niemiec ze wskazanego adresu w Polsce pod określony adres w Niemczech.

Świadczymy usługi na terenie całej Opolszczyzny, Górnego i Dolnego Śląska.
Odbieramy pasażerów spod ich własnych domów.

REZERWACJA MIEJSC NA PRZEWOZY I INFORMACJA: + 48 77 416 41 20 (linia czynna w poniedziałek-piątek: godz. 9:00-16:00, sobota: 9:00-12:00)

U nas podróż trwa najkrócej!

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY.
Zespół Sandrex :-)